مقالات

شرکت دانش‌‌بنیان جوان پردازش در پاویون نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند

جوان پردازش پارس سیستم آینده نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند

شرکت دانش‌‌بنیان جوان پردازش در پاویون نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند

شرکت دانش بنیان جوان پردازش پارس سیستم آینده یکی از پیشروترین شرکت ها در زمینه تجهیزات ارتباطی و اعلان صوتی در بستر IP یا پیجینگ تحت شبکه است. جوان پردازش با ارائه جدیدترین محصول دانش بنیان خود بعنوان اولین سامانه دانش بنیان انتقال صوت تحت شبکه این فناوری را بومی سازی نمود. در ادامه به خبر تریبون نیوز در این نمایشگاه میپردازیم.

 

 

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند ایران از امروز ۱۱ تیر ماه جاری به مدت سه روز با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برپا شد.

به گزارش تریبون‌نیوز به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این نمایشگاه که تا روز ۱۳ تیر ماه ادامه دارد، ۲۴ شرکت دانش ‌بنیان به ارائه محصولات و دستاوردهای خود به بازدیدکنندگان می‌پردازند.

امین صادقی جوان پردازش

جوان پردازش پارس سیستم آینده

«بلندگوی تحت شبکه وب» محصول این شرکت دانش‌بنیان است. سیستم پیجینگ تحت شبکه جوان پردازش برای کاربردهایی نظیر فراخوانی افراد، پخش اخبار و اعلان‌ها، پخش موزیک در محیط، پخش اذان و سایر صوت‌های از پیش مشخص‌شده طبق برنامه و پخش رادیو و موارد مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پارس‌جویان آوا

این شرکت دانش‌بنیان با محصول «پیجینگ تحت شبکه» به نمایشگاه آمده است. سیستم‌های صوت تحت شبکه به منظور انتقال اطلاعات صوتی از قبیل پخش اتوماتیک اذان، موزیک، اعلام وضعیت اضطراری، ارسال آنلاین صوت و پخش هر نوع پیام صوتی بر بستر شبکه طراحی شده است و این قابلیت را دارد که بدون محدودیت زمانی و مکانی با کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی از انواع فرمت‌های صوت، اطلاعات صوتی را ارسال کند.

توسعه قوای محرکه دینا

محصول این شرکت دانش‌بنیان «موتور آما» است. این محصول، نرم‌افزاری است که برای کنترل تمامی فعالیت‌های اتاق تست موتور طراحی شده و هدف اصلی آن کمک به مهندسان و تکنسین‌های صنعت خودرو برای انجام تست موتور کارآمدتر و موثرتر است. در اتاق آزمون، موتور به همراه تجهیزات بسیار دیگری به هم متصل شده و در حال کار هستند. با توجه به قیمت تجهیزات و شرایط سخت آزمو‌ن‌ها استفاده از یک نرم‌افزار قدرتمند مرکزی به منظور کنترل و راهبری کل فعالیت‌ها اجتناب ناپذیر است. نرم‌افزار «موتور آزما» با استفاده از قابلیت‌های گرافیکی و کنترلی و سرعت بالای ارتباطی تمای قابلیت‌های مورد نیاز کاربران آزمون موتور را مهیا می‌کند.

تضمین صنعت سبحان

«مالتینا» محصول ارائه‌شده این شرکت دانش‌بنیان در نمایشگاه شهر هوشمند ایران است. این محصول در زمینه فناوری اطلاعات، برنامه‌نویسی و تجارت الکترونیک توانسته است یکی از نرم‌افزارهای پیشرو در ارائه خردمات خرید هوشمند آنلاین باشد.

سنجش از دور بصیر

این شرکت نیز با نرم‌افزارهای «ستیاد» و «پرداز» در پاویون حاضر شده است. سامانه «ستیاد» سامانه مدیریت داده‌های مکانی است که توانایی بارگذاری و نمایش حجم عظیمی از اطلاعات مکانی شامل داده‌های برداری و داده‌های رستری با فرمت‌ها و حالت‌های مختلف را دارد.
«پرداز» نیز سامانه پردازش تصاویر پهپاد است که امکان انجام پردازش‌های فتوگرامتری را دارد.

مهندسی راهکار آفرین آدا

این شرکت دانش‌بنیان نیز «سامانه اداری تحت وب» را به تولید رسانده است که یک سامانه اداری با استفاده از هوش مصنوعی است. این سامانه برای مدیریت یکپارچه مکاتبات اداری و مدیریت اسناد در سازمان‌ها و مجموعه‌ها طراحی شده است که با توجه به تکنولوژی‌های منحصر به فرد در این سامانه نیازهای مجموعه‌های مختلف مرتفع می‌شود.

هوش‌افزار راهبر آریامن

محصول ارائه شده این شرکت «سامانه ثبت عبور و مرور جاده‌ای» است که وظیفه ثبت مشخصات خودروهای عبوری در جاده‌ها را به عهده دارد.

فناوری فراپایش امین

محصول این شرکت دانش‌بنیان «سامانه پایش دمای محموله‌های حساس» است. این سامانه یک ابزار الکترونیکی هوشمند دما با امکان گزارشگیری آنلاین و آفلاین در سامانه نرم‌افزاری coollog و استفاده از خدمات داده ابری برای اعلام وضعیت نگهداری محصول در زنجیره سرد است.

مبین تدبیر شریف

سامانه نظارت محیطی «بصیر» محصول محصول این شرکت دانش بنیان است. این سامانه یک سامانه نظارت، کنترل و بازرسی وابزاری فناورانه برای تسهیل و کاهش خطاهای موجود در حین فرایند نظارت، کنترل و بازرسی است.

محیا پرداز یزد

این شرکت «سامانه شهرسازی، نوسازی، درآمد و شهرنگار» را به تولید رسانده که یک نرم‌افزار جامع، یکپارچه و فرآیند محور است.

موج‌‌افزار مهرگان

تلویزیون تعاملی «ویناک» محصول این شرکت است. این محصول قابل ارائه در هتل‌ها، برج‌های مسکونی، بیمارستان‌ها، مراکز آموزشی مراکز خرید، فرودگاه‌ها و … است و امکان مدیریت یکپارچه تلویزیون‌ها را به مدیران مجموعه‌ها می‌دهد.

داده‌پردازان ارتباط گستر ویونا

محصولی که این شرکت در پاویون ارائه داده «سامانه مدیریت استراتژیک و ارزیابی عملکرد» است. این سامانه شامل ارزیابی عملکرد سازمانی و پرسنلی در سطح شهرداری‌ها به ازای تک‌تک‌ معاونت‌ها، مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌ها است که به ارزیابی نتایج کسب‌وکار برای تعیین اثربخشی استراتژی شهرداری و کارایی فرایندهای عملیاتی آن و ایجاد تغییر برای پرداختن به کاستی‌ها و سایر مشکلات می‌پردازد.

هزار پیشه یکتا

این شرکت دانش‌بنیان نیز «سامانه مرکز تماس هوشمند» را به تولید رسانده است. این سامانه به تمام سرویس‌های مخابراتی بدون نیاز به وجود زیرساخت مخابراتی دسترسی دارد و هیچ‌ محدودیت مکانی در تمام نقاط کشور ندارد.

ایده‌پردازان دانش‌ عصر نو

این شرکت نیز بسته‌های آموزشی «منتا» را طراحی کرده است. این بسته‌ها به عنوان کمک‌درسی‌های آنلاین و هوشمند به پیشرفت درسی و ارتقای علمی دانش‌آموزان کمک می‌کند. درسنامه‌های مفهومی، تمرینات سطح‌بندی‌شده، خودآزمایی آنلاین و آزمون‌های هوشمند از قابلیت‌های این بسته‌های آموزشی است.

سپهر بوم راد

این شرکت دانش‌بنیان «مسکن پلاس» را طراحی کرده که سکویی برای تامین مالی انواع طرح‌های نوآورانه، عمرانی و ساختمانی، توسعه‌ای و زیرساختی به ویژه برای دانش ‌بنیان‌هاست.

بهسام کاوان آراز

«الوکام» یا همان سامانه امن و پایدار ویدیو کنفرانس و کلاس آنلاین محصول شرکت بهسام کاوان آراز است. «الوکام» سامانه‌ای بومی برای ارتباطات تصویری و صوتی گروهی است که بر بستر اینترنت به صورت مجازی ساخته شده و این امکان را به کاربران می‌دهد تا کلاس‌های آموزشی و جلسات مجازی را به صورت تعاملی و با کیفیت مطلوب و پایدار برگزار کنند.

رسا سامانه افق

سنسور هوشمند چندمنظوره «آگاه» محصولی است که این شرکت به تولید رسانده است. دستگاه هوشمند «آگاه» دارای سه سنسور هوشمند تشخیص حرکت، تشخیص باز و بسته شدن در و تشخیص ضربه و لرزش است. این دستگاه کاربر را به طور آنی از وضعیت در و پنجره منزل یا محل مورد نظر آگاه می‌سازد.

طراحی و توسعه آرکا شبکه

محصول این شرکت شارژر یکسوکننده است که برای تامین برق DC در تمامی مراکز توزیع برق فشارقوی، متوسط و فشار ضعیف جهت تضمین عملکرد بدون وقفه این مراکز کاربرد دارد. همچنین این تجهیز در ساخت انواع UPS نیز استفاده می‌شود.

پیشتازان صنعت فراز ارتباط

«موتور پایش شبکه بصیر»، محصول این شرکت‌ دانش بنیان است که پلتفرمی بومی و دانش ‌بنیان بوده و امکان شناسایی، رصد دائمی و لحظه‌ای تجهیزات سخت‌افزاری و سرویس‌های نرم‌افزاری موجود در شبکه اعم از شبکه‌های سازمانی، ملی و جهانی را به همراه ارزیابی مخاطرات امنیتی آن‌ها ارائه می‌دهد.

پیشگامان فناوری صنعت هوشمند فرتاک

این شرکت با سامانه «کمک‌راننده» به نمایشگاه آمده است. این محصول به منظور کاهش تصادفات جاده‌ای طراحی شده است. این سیستم با دارا بودن سنسورهای مختلف مسیر روبه‌روی خودرو را بررسی کرده و با تشخیص خطرات احتمالی راننده را از وجود این خطرات مطلع می‌سازد.

بوژان آشیانه سازان هوشمند

سیستم خانه هوشمند با پنل لمسی ۱۷ اینچ محصول این شرکت است که دارای نمایشگر ۱۰ اینچی، سرور مرکزی داخلی، قابلیت آیفون تصویری، کنترل سیستم روشنایی و… است.

فناوری تبادل فردا

«تومان کاش» محصول این شرکت دانش ‌بنیان است. «تومان کاش» اپلیکیشن مخصوص گردشگران خارجی در ایران جهت تسهیل تراکنش و دریافت خدمات آنلاین است.

گروه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات رایان بارای

این شرکت با محصول برنامه‌ریزی منابع انسانی سازمانی «بارای» به نمایشگاه آمده است. این سامانه جامع برنامه‌ریزی منابع سازمانی با استفاده از تکنولوژی روز و زیرموتورهای مختلف نرم‌افزاری مختلف با گستره وسیعی از کسب و کارها و به صورت تخصصی در حوزه خدمات شهری و شهرداری کارایی دارد.

فناروان سامانه‌های راهبردی شریف

این شرکت دانش‌بنیان نیز با تجهیزات هوشمند آزمایشگاهی به نمایشگاه شهر هوشمند ایران آمده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *