مقالات

مزیت تلفن صنعتی تحت شبکه نسبت به تلفن‌های آنالوگ چیست؟

مزیت تلفن صنعتی تحت شبکه

تلفن صنعتی تحت شبکه؛ راه ارتباطی امن برای سازمان‌ها و شرکت‌ها

اگر صاحب یک سازمان و شرکت بزرگ هستید، بهترین راه ارتباطی بین کارمندان شما، استفاده از تلفن‌های صنعتی است. پروتکل به‌کاررفته در این تلفن‌ها، کاربردهای آن‌ها را نسبت به تلفن‌های آنالوگ افزایش می‌دهد و راه ارتباطی را در فضاهای بزرگ تسهیل می‌کند. مزیت های تلفن‌های صنعتی باعث شده‌اند که این تلفن با عملکرد بی‌نظیر در محیط‌های شلوغ، کیفیت بالایی داشته باشد و با مقاومت بالا در برابر آب، دمای بالا و گردوغبار در معادن، صنایع نفت و گاز، کشتی‌ها، صنعت پتروشیمی و… استفاده شود.

تلفن صنعتی

تلفن‌های صنعتی چه مزایایی دارند؟

مزیت های تلفن صنعتی و خرید پیجینگ این وسیله را به جایگزینی مناسب برای تلفن‌های آنالوگ تبدیل کرده است. با گسترش تکنولوژی و لزوم استفاده از وسایل نوین ارتباطی، تلفن‌های آنالوگ پاسخ‌گوی نیازهای شرکت‌ها نیستند و برای بهره‌مندی از بهترین عملکرد و بالاترین بازده، باید از تلفن‌های صنعتی استفاده شود که با مزایای بالا خود، امکانات متعددی را در اختیار کارفرمایان و شرکت‌ها قرار داده است.

مزایای استفاده از تلفن‌های صنعتی عبارتند از:

  1. عملکرد عیب‌یابی خودکار
  2. مقاوم در برابر انواع خراب‌کاری‌ها
  3. مقاومت بالا در برابر ضربات سنگین
  4. ضدسرقت
  5. مقاومت بالا در برابر نفوذ آب
  6. آپدیت از طریق اینترنت
  7. کنترل از طریق مرکز کنترل
  8. کیفیت بالای تماس
  9. استفاده از پهنای باند بالاتر برای انتقال امواج صوتی

تلفن‌های صنعتی چه مزایایی دارند

در ادامه به مهم‌ترین مزیت های تلفن صنعتی نسبت به تلفن آنالوگ می‌پردازیم.

نصب آسان و سریع؛ از مهم‌ترین مزیت های تلفن صنعتی

تلفن‌های صنعتی تحت شبکه در مقایسه با تلفن‌های آنالوگ سریع‌تر نصب می‌شوند. با استفاده از این تلفن‌ها می‌توان تنظیمات موردنظر را به‌صورت خودکار از طریق سانترال تحت شبکه دریافت کرد و خطاهای احتمالی در زمان نصب آن را کاهش داد و در زمان صرفه‌جویی کرد.

 

 برای نصب تلفن صنعتی نیازی به کابل‌کشی مجدد نیست

در شرکت‌های متصل به شبکه داخلی (LAN) تلفن صنعتی تحت شبکه را می‌توان بدون استفاده از کابل مورداستفاده قرار داد. دو پورت تعبیه‌شده در این تلفن‌ها، باعث افزایش کیفیت بالای تماس در آن‌ها می‌شود و صدا را بدون نویز یا پارازیت منتقل می‌کنند.

 

استفاده از روش‌های مختلف ارتباطی با استفاده از تلفن‌های صنعتی

یکی دیگر از مزیت های تلفن صنعتی استفاده از امکانات مختلف مانند پیام‌رسانی، کنفرانس تلفنی، تماس تصویری و … است. این قابلیت‌ها در کنار برقراری ارتباط سنتی از مزایای تلفن صنعتی به‌شمار می‌روند که با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌شوند.

 

استفاده از تلفن‌های صنعتی؛ عامل اصلی کاهش هزینه‌های ارتباطی کسب‌وکارها

تلفن‌های آنالوگ با توجه به مراحل نصب و احتمال آسیب به بخش‌های مختلف آن، هزینه‌های نگهداری بالایی دارند. تلفن‌های صنعتی تحت شبکه با کاهش هزینه‌های نصب، تعمیر، نگهداری و هزینه‌های کابل‌کشی بسیاری از هزینه‌های شرکت‌ها را کاهش می‌دهند. استفاده مزیت های تلفن صنعتی باعث کاهش حداقل 40 درصدی هزینه‌های تماس‌های داخلی و محلی می‌شود.

مزایای استفاده از تلفن‌های تحت شبکه صنعتی رایگان است و با تغییر سیستم آنالوگ به سیستم VoIP می‌توان تا 50 درصد در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد. مزیت دیگر شخصی‌سازی مزایای تلفن‌های صنعتی است که متناسب با نیاز شرکت‌ها تنظیم می‌شود و آن‌ها می‌توانند بخش‌هایی از تلفن‌های صنعتی را استفاده کنند که برای آن‌ها کاربرد دارد و از این طریق هزینه‌های خود را کاهش دهند.

امنیت بالا از مهم‌ترین مزیت های تلفن صنعتی

امنیت بالا؛ از مهم‌ترین مزیت های تلفن صنعتی

یکی از مزیت های تلفن صنعتی تحت شبکه تبدیل دیتاهای آنالوگ به دیجیتال است که این دیتاها بعد از کدگذاری وارد فضای شبکه می‌شوند و امکان هک‌شدن و شنود آن‌ها را غیرممکن می‌کنند. استفاده از رمزنگاری پیچیده در تلفن‌های صنعتی، امنیت آن‌ها را به طرز قابل‌توجهی افزایش داده و خرید تلفن صنعتی برای کسب‌وکارهای بزرگ علاوه بر کاهش هزینه‌های آن‌ها، امنیت تماس آن‌ها را افزایش می‌دهد و از سرقت داده‌های تماس جلوگیری می‌کند. ویژگی رمزنگاری شده این تلفن‌ها در تلفن‌های آنالوگ وجود ندارد.

با تلفن‌های صنعتی مکالمات خود را ضبط کنید

امکان ضبط تماس تلفنی و دسترسی به تاریخچه تماس‌ها در هر زمانی که بخواهید، از مهم‌ترین مزیت های تلفن صنعتی نسبت به تلفن‌های آنالوگ است که باعث حفظ داده‌های تماس و افزایش دقت و برنامه‌ریزی در امور سازمان‌ها می‌شود.

 ایجاد ارتباطی آسان؛ عاملی مهم در استفاده از تلفن صنعتی

سازمان‌ها و شرکت‌ها تا زمانی که به اینترنت متصل باشند، می‌توانند از تلفن‌های صنعتی استفاده کنند. استفاده از این تلفن‌ها امکان برقراری ارتباط با افراد مختلف را در تمام نقاط دنیا فراهم می‌کند و بدون کم‌ترین اختلالی در ارتباط، می‌توان با بالاترین کیفیت از آن‌ها استفاده کرد. تلفن‌های صنعتی تحت شبکه امکان پاسخ به تماس‌ها را در حال حرکت بدون افت کیفیت فراهم می‌کنند. همچنین با استفاده از تنظیمات آن می‌توان تماس‌های یک خط را به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که همه تلفن‌های تحت شبکه زنگ بزنند تا نزدیک‌ترین شخص به تلفن آن را پاسخ دهد.

جوان پردازش مرجع فروش تلفن‌های صنعتی

با استفاده از این تلفن‌ها، در صورت عدم پاسخگویی به تماس‌ها، تماس‌های دریافتی به‌صورت خودکار ضبط‌شده و به‌صورت فایل اتوماتیک به Voicemail منتقل شوند تا بتوان در زمان مناسب به تماس‌ها دسترسی داشت.

افزایش بهره‌وری در محیط کار

طبق مطالعات انجام‌شده در سازمان‌هایی که از تلفن صنعتی استفاده کرده‌اند، این مسئله نشان‌داده‌شده است که شرکت‌های بهره‌مند از مزیت های تلفن صنعتی تحت شبکه، 20 درصد افزایش سود و بهره‌وری را تجربه می‌کنند. در این تلفن‌ها زمان انتظار برای برقراری تماس با استفاده از ارسال تماس‌ها و نرم‌افزارهای موبایلی متصل به این تلفن‌ها کاهش‌یافته است. ویژگی‌های تماس کنفرانسی و تماس‌های ویدئویی میزبانی از جلسات را راحت‌تر می‌کند و با استفاده از شماره‌های متعدد مجازی امکان ارتباط بین‌المللی برای شرکت‌ها به وجود می‌آید.

 جوان پردازش؛ معتبرترین مرجع فروش تلفن‌های صنعتی

رشد تلفن‌های صنعتی تغییرات گسترده‌ای را در زمینه ارتباطات کسب‌وکارها به وجود آورده است. اتصال این دستگاه‌های ارتباطی به اینترنت کاربردهای آن را افزایش داده و شرکت‌ها با استفاده از مزایای آن‌ها، بهره‌وری خود را افزایش داده و هزینه‌های خود را کاهش می‌دهند. با استفاده از این وسایل ارتباطی تمام محدودیت‌ها از بین می‌رود و ارتباطی امن ایجاد می‌شود.

جوان پردازش طراح و تولیدکننده انواع تجهیزات مخابراتی مانند مرکز تلفن و پیجینگ تحت شبکه است که از طریق تولید تجهیزات دانش‌بنیان در زمینه مخابراتی در حوزه طراحی، پیکربندی، توسعه، تولید، مونتاژ و تامین قطعات فعالیت می‌کند. مجموعه ما با ارائه باکیفیت‌ترین تلفن‌های صنعتی ارتباط سازمان‌ها را ارتقا می‌دهد. شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات ما و چگونگی ثبت سفارش بخش‌های مختلف سایت را مطالعه کنید.

 

سوالات متداول

تلفن‌های صنعتی چه مزایایی دارند؟

مزیت های تلفن صنعتی و خرید پیجینگ این وسیله را به جایگزینی مناسب برای تلفن‌های آنالوگ تبدیل کرده است.

نصب تلفن صنعتی آسان است؟

تلفن‌های صنعتی تحت شبکه در مقایسه با تلفن‌های آنالوگ سریع‌تر نصب می‌شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *