مقالات

آمپلی فایر تحت شبکه اهمی

آمپلی فایر تحت شبکه اهمی

راهنمای خرید آمپلی فایر اهمی تحت شبکه

در این صفحه مشخصات و قیمت انواع محصولات آمپلی فایر تحت شبکه یا تقویت کننده صدای تحت شبکه  اهمی شرکت جوان پردازش را بدست خواهید آورد. آمپلی فایر اهمی یکی از زیر دسته انواع محصولات تقویت کننده صوتی تحت شبکه است.

آمپلی فایر اهمی تحت شبکه

کیفیت صدای بلندگوهای شبکه‌هایی مانند پیجینگ به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین این پارامترها، استفاده از تقویت‌کننده صدا یا آمپلی فایر تحت شبکه در اسپیکر های تحت شبکه است. آمپلی‌ فایرها می‌توانند با کاهش میزان نویز و اکو صدا، کیفیت صدای خروجی اسپیکرها را به‌شدت بالا ببرند و به همین خاطر از مهم‌ترین تجهیزات شبکه‌های پیجینگ به‌شمار می‌آیند. آمپلی فایر اهمی تحت شبکه مجموعه جوان پردازش از پروتکل SIP پشتیبانی‌ می‌کند و به همین خاطر شما می‌توانید از آن در انواع شبکه‌های داخلی استفاده کنید. شما در این دسته‌بندی اطلاعات خرید انواع آمپلی فا‌یر ا‌همی تحت شبکه را به دست خواهید آورد که با برند اصلی جوان پردازش “شرکت جوان پردازش پارس سیستم آینده” ارائه می‌شود.

آمپلی فایر اهمی تحت شبکه چیست؟

در بسیاری از سیستم‌های تحت شبکه، صدای خروجی بلندگوها کیفیت مناسبی ندارد. چرا که بلندگوها به‌صورت مستقیم به پخش‌کننده شبکه متصل هستند و اطلاعات نمی‌توانند به‌خوبی به اسپیکرها منتقل شوند. آمپلی فایر اهمی تحت شبکه یک تقویت‌کننده صدا است که با قرار گرفتن میان منبع صدا و بلندگو، باعث تقویت صدا شده و در نتیجه وضوح صدای خروجی افزایش پیدا می‌کند. آمپلی فایرها در دو نوع اهمی و ولتی در بازار موجود هستند که شما بسته به شرایط شبکه خود، می‌توانید از هر یک از آن‌ها استفاده کنید.

از آمپلی فایر اهمی می‌توان در محیط‌های زیر برای پخش صدای باکیفیت و بدون نویز استفاده کرد:

  • بیمارستان‌ها
  • مساجد
  • مدارس
  • دانشگاه‌ها
  • اداره‌ها
  • کارخانه‌ها
  • انبارها

مزایای خرید آمپلی فایر اهمی تحت شبکه چیست؟

اگر می‌خواهید صدای خروجی اسپیکرهای سیستم تحت‌ شبکه شما باکیفیت، بدون نویز و اکو باشد، باید از آمپلی فایر ا‌همی استفاده کنید. درواقع بدون این تقویت‌کننده‌های صدا، در محیط‌هایی با تعداد زیادی بلندگوی آنالوگ، کیفیت و وضوح صدای خروجی بسیار نامناسب است و نویز و اکوی بسیار زیادی دارد. در کنار افزایش کیفیت صدا، خرید آمپلی فایر ا‌همی تحت شبکه برند اصلی جوان پردازش مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه با این مزایا آشنا می‌شویم.

پشتیبانی از پروتکل SIP

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید آمپلی فایر ا‌همی تحت شبکه،‌ پشتیبانی این تقویت‌کننده‌های صدا از پروتکل SIP است. چرا که بسیاری از سیستم‌های تحت شبکه مانند مراکز تلفن و سیستم‌های پیجینگ مانند الستیکس، الکاتل، سیسکو، مایتل و … از این پروتکل ارتباطی برای برقراری ارتباط میان تجهیزات شبکه استفاده می‌کنند. حال آمپلی‌فایر اهمی جوان پردازش نیز با پشتیبانی از این پروتکل ارتباطی، می‌تواند با کم‌ترین پیچیدگی و هزینه، وظیفه تقویت صدا و افزایش کیفیت آن را برعهده بگیرد.

قابلیت مدیریت از طریق وب

یکی دیگر از مزایای مهم خرید آمپلی فایر اهمی تحت شبکه، امکان مدیریت این تقویت‌کننده‌های صدا از طریق وب است. همان‌طور که می‌دانید، آمپلی‌فایرها تنظیمات بسیار زیادی مانند زون‌بندی و تغییر میزان بلندی صدا، انتخاب حالت پخش و … دارند. در آمپلی فایرهای مجموعه جوان پردازش، این امکان فراهم شده است تا افراد بتوانند از طریق یک پنل مدیریتی تحت وب، تمام تنظیمات عنوان شده را اعمال کنند. کاربر می‌تواند با آدرس آی‌پی دستگاه و URL اختصاصی، وارد پنل مدیریت آمپلی فایر اهمی تحت شبکه شده و تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کند. در این پنل شما به صفحاتی مانند مشخصات دستگاه، شماره رجیستر SIP، تنظیمات شبکه، پخش موزیک و به‌روزرسانی آمپلی فایر دسترسی خواهید داشت.

کاهش هزینه سیم‌کشی آنالوگ

آمپلی فایر اهمی تحت شبکه جوان پردازش به‌صورت تخصصی برای بلندگوهای آنالوگ معمولی طراحی شده است که از کابل‌کشی شبکه برخوردار نیستند. به همین خاطر شما با خرید و استفاده از این تجهیزات می‌توانید هزینه کابل‌کشی آنالوگ خود را به‌شدت کاهش دهید. باید اشاره کرد که در سیستم‌های آنالوگ، با افزایش میزان سیم‌کشی، کیفیت صدا کاهش پیدا می‌کند. به همین خاطر استفاده از آمپلی فایرها در این سیستم‌ها برای افزایش کیفیت و وضوح صدا اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین اگر تعداد بلندگوهای آنالوگ در محیط زیاد باشد، آمپلی فایرهای اهمی تحت شبکه می‌توانند به‌خوبی صدای مورد نیاز برای پوشش تمام محیط را از نظر حجم و کیفیت تامین کنند.

تقویت صدا و حذف نویز و اکو بلندگوهای شبکه

می‌توان گفت که مزیت اصلی خرید آمپلی فایر اهمی تحت شبکه جوان پردازش، تقویت صدا، حذف نویز و اکو است. درواقع تفاوتی ندارد که بلندگوهای آنالوگ شما از چه قدرتی برخوردار باشند، در هر صورت با افزایش تعداد بلندگوها و پیچیدگی شبکه، کیفیت صدای خروجی افت محسوسی خواهد داشت. به همین خاطر برای پوشش صدای محیط‌های وسیع، استفاده از آمپلی فایر برای تقویت صدا بسیار ضروری است.

انواع آمپلی فایر اهمی تحت شبکه جوان پردازش

به‌طور کلی برند اصلی جوان پردازش آمپلی فایرهای اهمی تحت شبکه خود را در مدل‌های مختلف از نظر توان عرضه می‌کند. شما بسته به میزان توان مورد نیاز سیستم تحت شبکه خود، می‌توانید این تجهیزات تقویت‌کننده صدا را با توان‌های 200، 400، 600 و 800 وات خریداری کنید. هرچه تعداد بلندگوهای شبکه شما بیشتر باشد، شما باید از آملی فایرهای قدرتمندتر از نظر توان استفاده کنید. از نظر کارایی و کیفیت ساخت، میان انواع آمپلی فایر ا‌همی تحت شبکه جوان پردازش هیچ‌گونه تفاوتی وجود ندارد و تمام مدل‌های این تقویت‌کننده‌های صدا با بهترین کیفیت ساخت و کارایی عرضه می‌شوند.

قیمت آمپلی فایر اهمی تحت شبکه جوان پردازش چقدر است؟

پارامترهای زیادی روی قیمت آمپلی فایر ا‌همی تحت شبکه جوان پردازش تاثیرگذار هستند. از جمله این پارامترها می‌توان به میزان توان آمپلی فایر و نرخ روز ارز اشاره کرد. به همین خاطر تعیین قیمت دقیق این تجهیزات تقویت‌کننده صدا تقریبا غیر ممکن است. به همین خاطر شما می‌توانید با کارشناسان بخش فروش جوان پردازش برای اطلاع از قیمت روز این تجهیزات تماس گرفته و سپس سفارش خود را ثبت کنید.

بهترین آمپلی‌ فایرهای اهمی تحت شبکه را از جوان پردازش بخرید

شرکت پیجینگ جوان پردازش با عنوان اصلی ” شرکت جوان پردازش پارس سیستم آینده”، یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات تحت شبکه از جمله آمپلی فایرهای اهمی است. تمام محصولات ما با بهترین متریال‌ها و مطابق با تکنولوژی روز دنیا ساخته می‌شوند و به همین خاطر بهترین کارایی را دارند. شما در این صفحه از وب‌سایت ما می‌توانید انواع آمپلی فایر اهمی تحت شبکه را با بهترین قیمت و تضمین کیفیت و کارایی، به‌صورت اینترنتی خریداری کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن جلوی درب مقصد مورد نظر خود تحویل بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *